Praha
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Erima přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Rozpis soutěže
Podzimní turnaje + jarní část
Erima přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy mladších žákyň
Erima přebor mladší žáci - finálová skupina
Erima přebor mladší žáci - skupina B
Krajské školní ligy
Emilie Částková
Mateřský klub
TJ Sokol Kobylisy II.
Rok narození
1952
Typ licence
Licence A
Platnost licence
30.4.2014
Koučovaná utkání
Přebor Prahy mladších žákyň
29.5. 17:00
BF064
Kobylisy II - Astra
15 : 13
22.5. 17:30
BF061
S.Vršovice - Kobylisy II
9 : 11
15.5. 17:00
BF059
Kobylisy II - Háje
17 : 19
18.4. 17:00
BF053
Slavia - Kobylisy II
19 : 11
14.4. 14:20
BF046
Kobylisy II - Slavia
13 : 10
14.4. 12:20
BF043
Kobylisy II - Astra
18 : 11
14.4. 11:00
BF041
Háje - Kobylisy II
16 : 9
8.10. 14:20
BF039
S.Vršovice - Kobylisy II
12 : 17
8.10. 12:20
BF036
Kobylisy II - Astra
17 : 16
8.10. 10:20
BF033
Kobylisy II - Háje
7 : 18
8.10. 09:00
BF031
Slavia - Kobylisy II
7 : 12
17.9. 13:40
BF018
Kobylisy II - Háje
6 : 16
17.9. 12:20
BF016
Astra - Kobylisy II
10 : 11
17.9. 11:00
BF014
Kobylisy II - Slavia
10 : 20
17.9. 09:40
BF012
S.Vršovice - Kobylisy II
8 : 14
4.9. 13:45
BF010
Háje - Kobylisy II
23 : 2
4.9. 12:00
BF007
Kobylisy II - Slavia
10 : 15
4.9. 10:15
BF004
Astra - Kobylisy II
14 : 14
4.9. 08:30
BF001
Kobylisy II - S.Vršovice
9 : 12
Předchozí kola
Jaro - každý s každým - 5. kolo - výsledky
video
online
Astra - Kobylisy II
13 : 29
video
online
S.Vršovice - Háje
12 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kobylisy II
24
19
2
3
461 : 271
40
2
Háje
24
19
1
4
440 : 256
39
3
Slavia
24
14
1
9
385 : 240
29
4
Astra
24
5
0
19
274 : 422
10
5
S.Vršovice
24
1
0
23
184 : 555
2
Tabulka střelců
Kamila Kordovská
Sokol Kobylisy II
127
Markéta Hurychová
Sokol Kobylisy II
91
Dominika Šindelářová
DHC Slavia Praha
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Andrea Gavláková
HC Háje
23
Kamila Kordovská
Sokol Kobylisy II
13
Kateřina Holečková
DHC Slavia Praha
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dominika Šindelářová
DHC Slavia Praha
16
Michaela Richterová
Astra Praha
14
Michaela Matoušková
Sokol Kobylisy II
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.