Praha
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Přebor Prahy mužů
Rozpis soutěže
Základní část
Přebor Prahy žen
Erima přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Erima přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy mladších žákyň
Erima přebor mladší žáci - finálová skupina
Erima přebor mladší žáci - skupina B
Krajské školní ligy
Jaroslav Průžek
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1982
Typ licence
Licence C
Platnost licence
18.3.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
ZČ liga muži
8.10. 19:00
A020 hala návaznost
Lokomotiva Plzeň "B" - Třemošná
18 : 14
2 liga mužů JZČ
29.4. 16:30
AC109
VŠ Plzeň - Starý Plzenec
24 : 18
29.10. 18:00
AC034
Strakonice - Talent Plzeň "B"
32 : 29
16.10. 17:00
AC022
Písek - Bohemians
23 : 19
2.liga mužů SVČ
20.5. 17:00
AD132
Most - Slavia
19 : 28
28.4. 11:00
AD114
S.Vršovice - Praha 4
18 : 32
21.4. 17:00
AD108
Žatec - Libčice n. Vlt.
23 : 22
11.3. 17:00
AD080
Most - TJ Sokol Bělá
25 : 15
3.3. 17:00
AD077
TJ Sokol Bělá - Slavia
25 : 22
26.11. 15:00
AD051
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
29 : 26
2.liga mužů JM
3.12. 17:00
AE060
H.Brod - Telnice
32 : 28
1.liga starších dorostenců
24.9. 14:30
AG005
Náchod - Zubří
19 : 31
2.liga starších dorostenců Č
28.4. 17:30
AH111
Sokol Kobylisy - Louny
34 : 20
26.11. 17:00
AH051
Ml.Boleslav - Chodov
27 : 27
1.10. 18:00
AH008
Sokol Kobylisy - TJ Kutná Hora
30 : 21
1.liga mladších dorostenců
5.5. 16:00
AJ119
Strakonice - Jičín
17 : 23
29.10. 16:00
AJ034
Strakonice - Talent Plzeň
21 : 34
24.9. 12:00
AJ005
Náchod - Zubří
27 : 23
2.liga mladších dorostenců Č
28.4. 13:00
AK114
S.Vršovice - Č.Budějovice
16 : 32
17.3. 13:00
AK088
S.Vršovice - TJ košutka
27 : 15
4.3. 15:00
AK078
Úvaly - Louny
30 : 30
20.11. 15:00
AK046
Úvaly - Ml. Boleslav
37 : 24
2.liga žen Č
5.5. 14:15
AS125
Strakonice - Č.Budějovice
21 : 20
17.3. 11:00
AS096
S.Vršovice - Ústí n.L.
27 : 25
26.2. 15:00
AS076
Č.Budějovice - Slavoj Tachov
18 : 19
6.11. 11:00
AS039
Milevsko - Most B
26 : 26
1.liga starších dorostenek
4.12. 15:00
AU060
H.Brod - Tatran Bohunice-Bánov
27 : 21
2.liga starších dorostenek
26.2. 17:00
AV033
Č.Budějovice - Kobylisy
25 : 27
1.liga mladších dorostenek Č
12.5. 10:30
AW131
Háje - HC Plzeň
20 : 20
5.5. 12:30
AW125
Strakonice - SVŠ Plzeň
19 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Praha 4 "C" - Sorry HáK
30 : 26
video
online
Všenory - Slavia B
24 : 17
video
online
S.Vršovice B - Čambavamba
27 : 34
video
online
Sparta - L.Vršovice B
21 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Praha 4 "B"
16
15
1
0
460 : 318
31
2
Slavia B
16
11
1
4
413 : 321
23
3
Čambavamba
16
11
1
4
421 : 345
23
4
Sparta
16
8
1
7
360 : 349
17
5
Všenory
16
7
2
7
378 : 350
16
6
L.Vršovice B
16
4
2
10
319 : 392
10
7
S.Vršovice B
16
4
1
11
347 : 389
9
8
Sorry HáK
16
4
0
12
340 : 446
8
9
Praha 4 "C"
16
3
1
12
289 : 417
7
Tabulka střelců
Jan Aulický
HC Čambavamba
97
Jan Jeníček
HC Všenory
85
Marcel Schovánek
Sorry HáK
84
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Kratochvíle
Sparta Praha HC
14
Bohumír Prokop
HK Slavia Praha B
11
Pavel Vladovič
SK Praha 4 B
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Knapp
SK Praha 4 C
22
Petr Kratochvíle
Sparta Praha HC
20
Jiří Šustek
Sparta Praha HC
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.