Praha
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Erima přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Rozpis soutěže
Podzimní turnaje + jarní část
Erima přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy mladších žákyň
Erima přebor mladší žáci - finálová skupina
Erima přebor mladší žáci - skupina B
Krajské školní ligy
Miroslav Jeřábek
Mateřský klub
TJ JM Chodov
Rok narození
1946
Typ licence
Licence B
Platnost licence
18.6.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Přebor Prahy mužů
18.6. 20:45
BA063
Praha 4 "B" - Sorry HáK
41 : 26
13.6. 18:30
BA088
Všenory - Slavia B
24 : 17
11.6. 20:45
BA090
Praha 4 "C" - Sorry HáK
30 : 26
6.6. 18:30
BA084
Všenory - Čambavamba
15 : 24
13.5. 20:00
BA064
S.Vršovice B - Praha 4 "C"
18 : 19
10.5. 18:30
BA059
L.Vršovice B - Praha 4 "B"
14 : 32
25.4. 18:00
BA054
Všenory - Sorry HáK
24 : 27
23.10. 18:00
BA039
Čambavamba - Všenory
30 : 28
10.10. 19:15
BA034
Slavia B - Praha 4 "C"
31 : 22
2.10. 18:00
BA024
Čambavamba - Sorry HáK
36 : 24
25.9. 17:00
BA017
L.Vršovice B - Čambavamba
22 : 30
23.9. 20:30
BA018
Sorry HáK - Praha 4 "B"
16 : 33
12.9. 19:15
BA007
Slavia B - Praha 4 "B"
22 : 25
7.9. 18:30
BA003
Všenory - L.Vršovice B
18 : 21
Přebor Prahy žen
14.6. 18:15
BB087
Astra C - Praha 4
16 : 8
8.6. 19:45
BB083
Střešovice - Astra B
18 : 23
29.5. 18:30
BB078
Astra B - Praha 4
22 : 10
13.5. 18:30
BB063
S.Vršovice B - Turnov
16 : 21
11.5. 19:45
BB061
Střešovice - Háje
22 : 17
21.10. 19:45
BB043
Střešovice - Mělník
30 : 15
16.10. 18:00
BB032
S.Vršovice B - Mělník
21 : 13
4.10. 18:30
BB029
Astra B - S.Vršovice B
22 : 24
30.9. 19:45
BB025
Střešovice - Radlice
21 : 12
20.9. 18:30
BB020
Astra B - Mělník
25 : 15
15.9. 18:15
BB006
Háje - Praha 4
24 : 6
Přebor Prahy starších žákyň
29.5. 17:00
BD064
Astra - Kobylisy II
13 : 29
17.5. 18:30
BD058
Slavia - Háje
13 : 25
Přebor Prahy mladších žákyň
30.5. 17:00
BF058
Slavia - S.Vršovice
20 : 17
Erima přebor starších žáků - finálová skupina
1.4. 15:00
CP020
Pardubice - Chodov
18 : 13
1.4. 14:20
CP019
Úvaly - Dukla 4
15 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - každý s každým - 5. kolo - výsledky
video
online
Astra - Kobylisy II
13 : 29
video
online
S.Vršovice - Háje
12 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kobylisy II
24
19
2
3
461 : 271
40
2
Háje
24
19
1
4
440 : 256
39
3
Slavia
24
14
1
9
385 : 240
29
4
Astra
24
5
0
19
274 : 422
10
5
S.Vršovice
24
1
0
23
184 : 555
2
Tabulka střelců
Kamila Kordovská
Sokol Kobylisy II
127
Markéta Hurychová
Sokol Kobylisy II
91
Dominika Šindelářová
DHC Slavia Praha
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Andrea Gavláková
HC Háje
23
Kamila Kordovská
Sokol Kobylisy II
13
Kateřina Holečková
DHC Slavia Praha
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dominika Šindelářová
DHC Slavia Praha
16
Michaela Richterová
Astra Praha
14
Michaela Matoušková
Sokol Kobylisy II
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.