Praha
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Erima přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Erima přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy mladších žákyň
Erima přebor mladší žáci - finálová skupina
Rozpis soutěže
Jaro - finále
Erima přebor mladší žáci - skupina B
Krajské školní ligy
Jaroslav März
Mateřský klub
TJ JM Chodov
Rok narození
1949
Typ licence
Licence A
Platnost licence
5.3.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
ZČ liga muži
27.5. 16:00
A054
Košutka B - Bolevec M.A.T.
21 : 19
20.5. 15:00
A049
Třemošná - Rokycany
18 : 16
29.4. 15:00
A039
Třemošná - Šťáhlavy
17 : 19
15.4. 18:45
A031-hala
Lokomotiva Plzeň "B" - Košutka B
30 : 21
15.10. 13:30
A022
Plzenec "B" - Lokomotiva Plzeň "B"
28 : 25
9.10. 15:30
A019
Bolevec M.A.T. - Plzenec "B"
27 : 20
25.9. 17:00
A010
Košutka B - Plzenec "B"
27 : 19
ZČ liga mladší dorostenci
18.5. 16:30
B051
Slavia VŠ Plzeň - Talent Plzeň "B"
15 : 40
16.4. 16:15
B036
Talent Plzeň "B" - Slavia VŠ Plzeň
45 : 22
10.10. 16:30
B020
TJ Košutka "B" - HC Plzeň
19 : 13
Přebor Prahy mužů
11.6. 20:45
BA090
Praha 4 "C" - Sorry HáK
30 : 26
13.5. 20:00
BA064
S.Vršovice B - Praha 4 "C"
18 : 19
23.10. 18:00
BA039
Čambavamba - Všenory
30 : 28
2.10. 18:00
BA024
Čambavamba - Sorry HáK
36 : 24
Přebor Prahy žen
8.6. 19:45
BB083
Střešovice - Astra B
18 : 23
13.5. 18:30
BB063
S.Vršovice B - Turnov
16 : 21
11.5. 19:45
BB061
Střešovice - Háje
22 : 17
21.10. 19:45
BB043
Střešovice - Mělník
30 : 15
30.9. 19:45
BB025
Střešovice - Radlice
21 : 12
ZČ liga starší žáci
24.5. 16:15
C55
HC Plzeň - VŠ Plzeň
23 : 9
25.4. 16:15
C37
Talent A - HC Plzeň
46 : 19
19.4. 16:15
C36
HC Plzeň - Talent B
28 : 27
6.10. 16:30
C017
Košutka - Talent A
5 : 28
7.9. 17:15
C003
Košutka - VŠ Plzeň
12 : 10
Společná regionální liga
13.5. 15:00
CR039
L.Vršovice - Wendy Mělník
19 : 18
1.10. 16:00
CU011
Zruč n.S. - L.Vršovice
23 : 20
Erima přebor starších žáků
1.10. 14:30
CX030
Pardubice - Zruč n.S.
14 : 12
1.10. 13:50
CX029
Úvaly - TJ Sokol Bělá
13 : 6
1.10. 13:10
CX028
Kutná Hora - Pardubice
13 : 22
1.10. 11:50
CX026
Úvaly - Kutná Hora
19 : 13
Další
Kalendář
Předchozí kola
7. turnaj - výsledky
video
online
Kutná Hora - Chodov
25 : 4
video
online
Dukla 4 - Ml. Boleslav
16 : 12
video
online
Chodov - Dukla 6
7 : 21
video
online
Ml. Boleslav - Kutná Hora
11 : 31
video
online
Dukla 6 - Dukla 4
29 : 13
video
online
Chodov - Ml. Boleslav
12 : 15
video
online
Kutná Hora - Dukla 4
19 : 2
video
online
Ml. Boleslav - Dukla 6
13 : 27
video
online
Dukla 4 - Chodov
20 : 11
video
online
Dukla 6 - Kutná Hora
19 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 6
25
25
0
0
570 : 251
50
2
Kutná Hora
25
15
1
9
398 : 300
31
3
Úvaly
25
15
1
9
409 : 334
31
4
Dukla 4
25
11
0
14
379 : 426
22
5
Ml. Boleslav
25
6
1
18
264 : 464
13
6
Chodov
25
1
1
23
233 : 478
3
Tabulka střelců
Jan Pekař
TJ AŠ Mladá Boleslav
184
Šimon Souček
Dukla Praha 4
128
Jakub Eliáš
TJ Sokol Úvaly A
126
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Luboš Bandi
Sparta Kutná Hora A
17
Jan Pekař
TJ AŠ Mladá Boleslav
8
Matěj Janotka
Dukla Praha 6
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Pekař
TJ AŠ Mladá Boleslav
28
Michael Procházka
Sparta Kutná Hora A
22
Jiří Kotýnek
TJ Sokol Úvaly A
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.