Praha
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Přebor Prahy mužů
Rozpis soutěže
Základní část
Přebor Prahy žen
Erima přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Erima přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy mladších žákyň
Erima přebor mladší žáci - finálová skupina
Erima přebor mladší žáci - skupina B
Krajské školní ligy
Jindřich Mára
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1961
Typ licence
Licence A
Platnost licence
16.1.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
24.3. 18:00
AC093
Strakonice - Bohemians
34 : 27
13.11. 10:30
AC041
Sez. Ústí - Písek
15 : 26
23.10. 20:00
AC027
Bohemians - Strakonice
20 : 36
2.liga mužů SVČ
17.3. 17:00
AD088
S.Vršovice - Slavia
27 : 25
11.3. 17:00
AD081
Slavia - Praha 4
29 : 36
3.3. 18:30
AD076
Praha 4 - Žatec
32 : 23
20.11. 17:30
AD048
Praha 4 - S.Vršovice
23 : 29
30.10. 17:00
AD034
Most - 1.HC Pardubice
18 : 23
1.10. 17:00
AD009
Libčice n. Vlt. - S.Vršovice
23 : 18
2.liga starších dorostenců Č
3.3. 09:00
AH075
Sokol Vršovice - Liberec
20 : 27
26.2. 18:00
AH071
Sokol Kobylisy - Sokol Vršovice
33 : 10
27.11. 17:30
AH052
Sokol Kobylisy - Lovosice
30 : 35
1.liga mladších dorostenců
24.3. 16:00
AJ093
Strakonice - Náchod
24 : 23
2.liga mladších dorostenců Č
9.10. 15:00
AK013
Úvaly - Jablonec
20 : 48
2.liga žen Č
3.3. 12:30
AS083
S.Vršovice - Milevsko
31 : 14
10.12. 11:00
AS064
S.Vršovice - Kobylisy B
22 : 11
29.10. 15:00
AS035
Most B - J.Hradec B
30 : 14
15.10. 15:00
AS027
J.Hradec B - Astra
20 : 17
24.9. 17:00
AS008
Ústí n.L. - Milevsko
40 : 18
18.9. 15:00
AS004
Č.Budějovice - S.Vršovice
21 : 22
1.liga starších dorostenek
17.3. 15:00
AU096
S.Vršovice - Zlín
28 : 33
2.liga starších dorostenek
20.11. 15:00
AV027
Kobylisy - Házená J.Hradec
31 : 24
1.liga mladších dorostenek Č
12.3. 19:10
AW090
Kobylisy - Háje
33 : 23
3.3. 10:45
AW083
S.Vršovice - DHK Loko Liberec
31 : 32
10.12. 09:00
AW064
S.Vršovice - Kobylisy
25 : 46
24.9. 15:00
AW008
HK Spartak Ústí n.L. - DHK Loko Liberec
16 : 30
1.liga mladších dorostenek M
15.10. 17:00
AX027
J.Hradec dor - Veselí n.M.
25 : 37
Přebor Prahy mužů
25.9. 20:00
BA022
S.Vršovice B - Sparta
19 : 25
21.9. 18:30
BA012
Všenory - Praha 4 "C"
21 : 14
Přebor Prahy žen
3.11. 18:15
BB042
Praha 4 - Astra C
11 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Praha 4 "C" - Sorry HáK
30 : 26
video
online
Všenory - Slavia B
24 : 17
video
online
S.Vršovice B - Čambavamba
27 : 34
video
online
Sparta - L.Vršovice B
21 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Praha 4 "B"
16
15
1
0
460 : 318
31
2
Slavia B
16
11
1
4
413 : 321
23
3
Čambavamba
16
11
1
4
421 : 345
23
4
Sparta
16
8
1
7
360 : 349
17
5
Všenory
16
7
2
7
378 : 350
16
6
L.Vršovice B
16
4
2
10
319 : 392
10
7
S.Vršovice B
16
4
1
11
347 : 389
9
8
Sorry HáK
16
4
0
12
340 : 446
8
9
Praha 4 "C"
16
3
1
12
289 : 417
7
Tabulka střelců
Jan Aulický
HC Čambavamba
97
Jan Jeníček
HC Všenory
85
Marcel Schovánek
Sorry HáK
84
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Kratochvíle
Sparta Praha HC
14
Bohumír Prokop
HK Slavia Praha B
11
Pavel Vladovič
SK Praha 4 B
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Knapp
SK Praha 4 C
22
Petr Kratochvíle
Sparta Praha HC
20
Jiří Šustek
Sparta Praha HC
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.