Praha
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Přebor Prahy mužů
Rozpis soutěže
Základní část
Přebor Prahy žen
Erima přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Erima přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy mladších žákyň
Erima přebor mladší žáci - finálová skupina
Erima přebor mladší žáci - skupina B
Krajské školní ligy
Kamil Navrátil
Mateřský klub
Lokomotiva Vršovice
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
20.5. 15:00
AC127
Starý Plzenec - Talent Plzeň "B"
17 : 35
11.3. 17:00
AC081
Písek - Dukla B
23 : 28
11.12. 10:30
AC063
Sez. Ústí - Dukla B
19 : 28
4.12. 15:00
AC058
Chodov B - Sez. Ústí
21 : 20
2.liga mužů SVČ
12.5. 18:00
AD125
Ml. Boleslav - Praha 4
27 : 36
21.4. 13:30
AD106
Most - Ml. Boleslav
16 : 41
17.3. 19:30
AD089
Praha 4 - Most
38 : 16
4.3. 17:00
AD074
1.HC Pardubice - Ústí n.L.
26 : 38
10.12. 17:00
AD062
Ml. Boleslav - S.Vršovice
31 : 31
13.11. 17:00
AD039
1.HC Pardubice - Kolín
27 : 27
9.10. 17:00
AD015
Praha 4 - Slavia
32 : 21
2.liga mužů JM
28.4. 17:00
AE114
H.Brod - V. Meziříčí
25 : 24
1.liga starších dorostenců
26.11. 14:30
AG049
Náchod - Ostrava
26 : 32
2.liga starších dorostenců Č
12.5. 14:00
AH125
Ml.Boleslav - Loko Č.Budějovice
25 : 30
15.4. 15:00
AH102
Loko Č.Budějovice - Chodov
27 : 36
26.2. 12:00
AH072
Ml.Boleslav - TJ Kutná Hora
30 : 28
10.12. 13:00
AH062
Ml.Boleslav - Sokol Vršovice
35 : 22
4.12. 13:00
AH058
Chodov - Sokol Kobylisy
32 : 24
1.liga mladších dorostenců
26.11. 12:00
AJ049
Náchod - Ostrava
20 : 42
2.liga mladších dorostenců Č
12.5. 16:00
AK125
Ml. Boleslav - Č.Budějovice
29 : 37
15.4. 13:00
AK102
Č.Budějovice - Zruč n.S.
29 : 29
25.3. 15:00
AK092
Úvaly - Č.Budějovice
29 : 31
4.3. 14:45
AK074
Chrudim - Ústí n.L.
26 : 23
26.2. 14:00
AK072
Ml. Boleslav - Chrudim
25 : 35
10.12. 15:00
AK062
Ml. Boleslav - S.Vršovice
22 : 28
12.11. 11:00
AK039
Chrudim - Úvaly
35 : 14
Český pohár mužů
3.9. 17:00
AN010
Ml. Boleslav - Kolín
21 : 25
Žákovská liga starších žáků
25.3. 13:00
AO171
Karviná A - Zubří A
13 : 17
25.3. 12:15
AO170
Dukla 6 - Kopřivnice A
18 : 23
25.3. 10:00
AO167
STM Olomouc - Dukla 6
16 : 6
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Praha 4 "C" - Sorry HáK
30 : 26
video
online
Všenory - Slavia B
24 : 17
video
online
S.Vršovice B - Čambavamba
27 : 34
video
online
Sparta - L.Vršovice B
21 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Praha 4 "B"
16
15
1
0
460 : 318
31
2
Slavia B
16
11
1
4
413 : 321
23
3
Čambavamba
16
11
1
4
421 : 345
23
4
Sparta
16
8
1
7
360 : 349
17
5
Všenory
16
7
2
7
378 : 350
16
6
L.Vršovice B
16
4
2
10
319 : 392
10
7
S.Vršovice B
16
4
1
11
347 : 389
9
8
Sorry HáK
16
4
0
12
340 : 446
8
9
Praha 4 "C"
16
3
1
12
289 : 417
7
Tabulka střelců
Jan Aulický
HC Čambavamba
97
Jan Jeníček
HC Všenory
85
Marcel Schovánek
Sorry HáK
84
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Kratochvíle
Sparta Praha HC
14
Bohumír Prokop
HK Slavia Praha B
11
Pavel Vladovič
SK Praha 4 B
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Knapp
SK Praha 4 C
22
Petr Kratochvíle
Sparta Praha HC
20
Jiří Šustek
Sparta Praha HC
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.