Praha
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Rozpis soutěže
Základní část
Erima přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Erima přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy mladších žákyň
Erima přebor mladší žáci - finálová skupina
Erima přebor mladší žáci - skupina B
Krajské školní ligy
Kamil Navrátil
Mateřský klub
Lokomotiva Vršovice
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
20.5. 15:00
AC127
Starý Plzenec - Talent Plzeň "B"
17 : 35
11.3. 17:00
AC081
Písek - Dukla B
23 : 28
11.12. 10:30
AC063
Sez. Ústí - Dukla B
19 : 28
4.12. 15:00
AC058
Chodov B - Sez. Ústí
21 : 20
2.liga mužů SVČ
12.5. 18:00
AD125
Ml. Boleslav - Praha 4
27 : 36
21.4. 13:30
AD106
Most - Ml. Boleslav
16 : 41
17.3. 19:30
AD089
Praha 4 - Most
38 : 16
4.3. 17:00
AD074
1.HC Pardubice - Ústí n.L.
26 : 38
10.12. 17:00
AD062
Ml. Boleslav - S.Vršovice
31 : 31
13.11. 17:00
AD039
1.HC Pardubice - Kolín
27 : 27
9.10. 17:00
AD015
Praha 4 - Slavia
32 : 21
2.liga mužů JM
28.4. 17:00
AE114
H.Brod - V. Meziříčí
25 : 24
1.liga starších dorostenců
26.11. 14:30
AG049
Náchod - Ostrava
26 : 32
2.liga starších dorostenců Č
12.5. 14:00
AH125
Ml.Boleslav - Loko Č.Budějovice
25 : 30
15.4. 15:00
AH102
Loko Č.Budějovice - Chodov
27 : 36
26.2. 12:00
AH072
Ml.Boleslav - TJ Kutná Hora
30 : 28
10.12. 13:00
AH062
Ml.Boleslav - Sokol Vršovice
35 : 22
4.12. 13:00
AH058
Chodov - Sokol Kobylisy
32 : 24
1.liga mladších dorostenců
26.11. 12:00
AJ049
Náchod - Ostrava
20 : 42
2.liga mladších dorostenců Č
12.5. 16:00
AK125
Ml. Boleslav - Č.Budějovice
29 : 37
15.4. 13:00
AK102
Č.Budějovice - Zruč n.S.
29 : 29
25.3. 15:00
AK092
Úvaly - Č.Budějovice
29 : 31
4.3. 14:45
AK074
Chrudim - Ústí n.L.
26 : 23
26.2. 14:00
AK072
Ml. Boleslav - Chrudim
25 : 35
10.12. 15:00
AK062
Ml. Boleslav - S.Vršovice
22 : 28
12.11. 11:00
AK039
Chrudim - Úvaly
35 : 14
Český pohár mužů
3.9. 17:00
AN010
Ml. Boleslav - Kolín
21 : 25
Žákovská liga starších žáků
25.3. 13:00
AO171
Karviná A - Zubří A
13 : 17
25.3. 12:15
AO170
Dukla 6 - Kopřivnice A
18 : 23
25.3. 10:00
AO167
STM Olomouc - Dukla 6
16 : 6
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Astra B - Radlice
16 : 15
video
online
Astra C - Praha 4
16 : 8
video
online
Mělník - Střešovice
17 : 23
video
online
Háje - S.Vršovice B
24.6. 18:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Turnov
16
12
1
3
367 : 283
25
2
Astra C
16
12
0
4
334 : 272
24
3
Střešovice
16
11
1
4
328 : 251
23
4
Háje
15
10
1
4
315 : 253
21
5
Astra B
16
9
1
6
344 : 297
19
6
Radlice
16
5
2
9
260 : 274
12
7
S.Vršovice B
15
5
0
10
279 : 299
10
8
Mělník
16
3
0
13
257 : 352
4
9
Praha 4
16
1
0
15
181 : 384
2
Tabulka střelců
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice
131
Tereza Rychtaříková
HC Háje
78
Ilona Königová
Astra Praha B
75
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Ilona Königová
Astra Praha B
43
Lucie Ševrová
TJ Turnov
30
Monika Kumherová
TJ Radlice
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Romana Kohoutová
TJ Turnov
18
Lucie Hřebíková
Astra Praha C
18
Renata Strnadová
Sokol Vršovice B
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.