Praha
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Erima přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Erima přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy mladších žákyň
Erima přebor mladší žáci - finálová skupina
Erima přebor mladší žáci - skupina B
Krajské školní ligy
Kamil Navrátil
Mateřský klub
Lokomotiva Vršovice
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
20.5. 15:00
AC127
Starý Plzenec - Talent Plzeň "B"
17 : 35
11.3. 17:00
AC081
Písek - Dukla B
23 : 28
11.12. 10:30
AC063
Sez. Ústí - Dukla B
19 : 28
4.12. 15:00
AC058
Chodov B - Sez. Ústí
21 : 20
2.liga mužů SVČ
12.5. 18:00
AD125
Ml. Boleslav - Praha 4
27 : 36
21.4. 13:30
AD106
Most - Ml. Boleslav
16 : 41
17.3. 19:30
AD089
Praha 4 - Most
38 : 16
4.3. 17:00
AD074
1.HC Pardubice - Ústí n.L.
26 : 38
10.12. 17:00
AD062
Ml. Boleslav - S.Vršovice
31 : 31
13.11. 17:00
AD039
1.HC Pardubice - Kolín
27 : 27
9.10. 17:00
AD015
Praha 4 - Slavia
32 : 21
2.liga mužů JM
28.4. 17:00
AE114
H.Brod - V. Meziříčí
25 : 24
1.liga starších dorostenců
26.11. 14:30
AG049
Náchod - Ostrava
26 : 32
2.liga starších dorostenců Č
12.5. 14:00
AH125
Ml.Boleslav - Loko Č.Budějovice
25 : 30
15.4. 15:00
AH102
Loko Č.Budějovice - Chodov
27 : 36
26.2. 12:00
AH072
Ml.Boleslav - TJ Kutná Hora
30 : 28
10.12. 13:00
AH062
Ml.Boleslav - Sokol Vršovice
35 : 22
4.12. 13:00
AH058
Chodov - Sokol Kobylisy
32 : 24
1.liga mladších dorostenců
26.11. 12:00
AJ049
Náchod - Ostrava
20 : 42
2.liga mladších dorostenců Č
12.5. 16:00
AK125
Ml. Boleslav - Č.Budějovice
29 : 37
15.4. 13:00
AK102
Č.Budějovice - Zruč n.S.
29 : 29
25.3. 15:00
AK092
Úvaly - Č.Budějovice
29 : 31
4.3. 14:45
AK074
Chrudim - Ústí n.L.
26 : 23
26.2. 14:00
AK072
Ml. Boleslav - Chrudim
25 : 35
10.12. 15:00
AK062
Ml. Boleslav - S.Vršovice
22 : 28
12.11. 11:00
AK039
Chrudim - Úvaly
35 : 14
Český pohár mužů
3.9. 17:00
AN010
Ml. Boleslav - Kolín
21 : 25
Žákovská liga starších žáků
25.3. 13:00
AO171
Karviná A - Zubří A
13 : 17
25.3. 12:15
AO170
Dukla 6 - Kopřivnice A
18 : 23
25.3. 10:00
AO167
STM Olomouc - Dukla 6
16 : 6
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Praha 4 "C" - Sorry HáK
30 : 26
video
online
Všenory - Slavia B
24 : 17
video
online
S.Vršovice B - Čambavamba
27 : 34
video
online
Sparta - L.Vršovice B
21 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Praha 4 "B"
16
15
1
0
460 : 318
31
2
Slavia B
16
11
1
4
413 : 321
23
3
Čambavamba
16
11
1
4
421 : 345
23
4
Sparta
16
8
1
7
360 : 349
17
5
Všenory
16
7
2
7
378 : 350
16
6
L.Vršovice B
16
4
2
10
319 : 392
10
7
S.Vršovice B
16
4
1
11
347 : 389
9
8
Sorry HáK
16
4
0
12
340 : 446
8
9
Praha 4 "C"
16
3
1
12
289 : 417
7
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.