Praha
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Přebor Prahy mužů
Rozpis soutěže
Základní část
Přebor Prahy žen
Erima přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Erima přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy mladších žákyň
Erima přebor mladší žáci - finálová skupina
Erima přebor mladší žáci - skupina B
Krajské školní ligy
Jiří Studecký
Mateřský klub
Lokomotiva Vršovice
Rok narození
1986
Typ licence
Licence C
Platnost licence
15.12.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
10.12. 15:00
AC064
Třeboň B - Chodov B
19 : 19
2.liga starších dorostenců Č
21.4. 15:00
AH105
Lovosice - TJ Kutná Hora
42 : 21
15.4. 18:30
AH098
Sokol Kobylisy - HC Plzeň
25 : 21
3.12. 15:00
AH057
Lovosice - Liberec
40 : 22
29.10. 17:00
AH034
Louny - TJ Kutná Hora
30 : 27
23.10. 13:00
AH026
Loko Č.Budějovice - Lovosice
16 : 31
9.10. 12:00
AH017
TJ Kutná Hora - Liberec
32 : 34
1.liga mladších dorostenců
21.4. 13:00
AJ105
Lovosice - Talent Plzeň
29 : 36
3.12. 13:00
AJ057
Lovosice - Jičín
33 : 26
2.liga mladších dorostenců Č
19.5. 13:00
AK130
Zruč n.S. - Třeboň
41 : 14
10.12. 13:00
AK064
Třeboň - Zruč n.S.
18 : 26
29.10. 15:00
AK034
Louny - Chrudim
21 : 33
23.10. 15:00
AK026
Č.Budějovice - Úvaly
32 : 27
Finále Žákovské ligy starších žáků
3.6. 11:30
AOA013
Lovosice - Karviná A
16 : 13
3.6. 09:30
AOA011
F.-Místek A - Karviná A
14 : 13
2.6. 16:45
AOA009
Karviná A - Talent A
14 : 19
2.6. 13:45
AOA006
Strakonice A - Karviná A
16 : 11
2.6. 10:45
AOA003
Talent A - Strakonice A
21 : 16
2.liga žen Č
6.5. 15:00
AS122
Slavoj Tachov - Astra
25 : 20
29.4. 19:00
AS119
Astra - S.Vršovice
29 : 29
15.4. 16:00
AS106
Astra - Strakonice
27 : 18
17.3. 17:30
AS093
Astra - J.Hradec B
29 : 14
11.3. 11:00
AS087
Milevsko - Slavoj Tachov
17 : 28
3.3. 17:00
AS084
Ústí n.L. - Strakonice
21 : 21
2.liga starších dorostenek
28.4. 19:00
AV053
Astra Praha - Kobylisy
30 : 29
1.4. 13:00
AV043
Kobylisy - Lokomotiva Cheb
34 : 19
17.3. 15:30
AV041
Astra Praha - Č.Budějovice
27 : 20
26.2. 11:30
AV031
Astra Praha - Lokomotiva Cheb
33 : 18
16.10. 13:00
AV013
Kobylisy - Lokomotiva Cheb
34 : 17
24.9. 14:00
AV004
Lokomotiva Cheb - Č.Budějovice
17 : 32
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Praha 4 "C" - Sorry HáK
30 : 26
video
online
Všenory - Slavia B
24 : 17
video
online
S.Vršovice B - Čambavamba
27 : 34
video
online
Sparta - L.Vršovice B
21 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Praha 4 "B"
16
15
1
0
460 : 318
31
2
Slavia B
16
11
1
4
413 : 321
23
3
Čambavamba
16
11
1
4
421 : 345
23
4
Sparta
16
8
1
7
360 : 349
17
5
Všenory
16
7
2
7
378 : 350
16
6
L.Vršovice B
16
4
2
10
319 : 392
10
7
S.Vršovice B
16
4
1
11
347 : 389
9
8
Sorry HáK
16
4
0
12
340 : 446
8
9
Praha 4 "C"
16
3
1
12
289 : 417
7
Tabulka střelců
Jan Aulický
HC Čambavamba
97
Jan Jeníček
HC Všenory
85
Marcel Schovánek
Sorry HáK
84
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Kratochvíle
Sparta Praha HC
14
Bohumír Prokop
HK Slavia Praha B
11
Pavel Vladovič
SK Praha 4 B
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Knapp
SK Praha 4 C
22
Petr Kratochvíle
Sparta Praha HC
20
Jiří Šustek
Sparta Praha HC
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.