Praha
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Přebor Prahy mužů
Rozpis soutěže
Základní část
Přebor Prahy žen
Erima přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Erima přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy mladších žákyň
Erima přebor mladší žáci - finálová skupina
Erima přebor mladší žáci - skupina B
Krajské školní ligy
Josef Čapek
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Rok narození
1991
Typ licence
Licence C
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
13.5. 10:30
AC124
Sez. Ústí - Chodov B
31 : 27
31.3. 15:00
AC068
Písek - Ledeč n.S.
23 : 23
26.2. 10:30
AC071
Sez. Ústí - Bohemians
15 : 19
15.10. 18:00
AC023
Strakonice - Dukla B
36 : 30
2.liga mužů SVČ
30.10. 17:00
AD033
Slavia - Ml. Boleslav
28 : 21
2.liga starších dorostenců Č
20.5. 15:00
AH129
Loko Č.Budějovice - Sokol Kobylisy
35 : 30
3.12. 13:00
AH059
Loko Č.Budějovice - Ml.Boleslav
37 : 25
1.liga mladších dorostenců
5.5. 16:00
AJ119
Strakonice - Jičín
17 : 23
15.10. 16:00
AJ023
Strakonice - Dukla
24 : 27
2.liga mladších dorostenců Č
20.5. 13:00
AK129
Č.Budějovice - Ústí n.L.
31 : 33
3.12. 15:00
AK059
Č.Budějovice - Ml. Boleslav
37 : 20
9.10. 15:00
AK015
Č.Budějovice - TJ košutka
33 : 26
2.liga žen Č
6.5. 11:00
AS126
Milevsko - J.Hradec B
20 : 15
5.5. 14:15
AS125
Strakonice - Č.Budějovice
21 : 20
1.4. 11:00
AS100
Milevsko - Astra
16 : 47
11.3. 15:00
AS089
Č.Budějovice - Astra
17 : 27
10.3. 14:15
AS086
Strakonice - S.Vršovice
25 : 24
25.2. 15:00
AS075
J.Hradec B - S.Vršovice
17 : 21
18.2. 16:00
AS072
Strakonice - Milevsko
37 : 12
3.12. 17:00
AS059
Č.Budějovice - Strakonice
24 : 25
2.10. 11:00
AS017
Milevsko - S.Vršovice
17 : 27
17.9. 15:00
AS005
J.Hradec B - Ústí n.L.
20 : 20
1.liga starších dorostenek
26.4. 18:00
AU120
Písek - HC Plzeň
20 : 26
15.4. 16:30
AU107
Písek - Zlín
20 : 21
13.11. 15:00
AU044
Písek - S.Vršovice
24 : 19
2.liga starších dorostenek
21.4. 16:00
AV034
Č.Budějovice - Lokomotiva Cheb
22 : 20
21.4. 12:00
AV049
Č.Budějovice - Lokomotiva Cheb
20 : 20
17.3. 14:30
AV042
Házená J.Hradec - Kobylisy
24 : 35
11.3. 13:00
AV039
Č.Budějovice - Kovofiniš Ledeč n.S.
27 : 13
25.2. 11:00
AV032
Házená J.Hradec - Kovofiniš Ledeč n.S.
25 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Praha 4 "C" - Sorry HáK
30 : 26
video
online
Všenory - Slavia B
24 : 17
video
online
S.Vršovice B - Čambavamba
27 : 34
video
online
Sparta - L.Vršovice B
21 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Praha 4 "B"
16
15
1
0
460 : 318
31
2
Slavia B
16
11
1
4
413 : 321
23
3
Čambavamba
16
11
1
4
421 : 345
23
4
Sparta
16
8
1
7
360 : 349
17
5
Všenory
16
7
2
7
378 : 350
16
6
L.Vršovice B
16
4
2
10
319 : 392
10
7
S.Vršovice B
16
4
1
11
347 : 389
9
8
Sorry HáK
16
4
0
12
340 : 446
8
9
Praha 4 "C"
16
3
1
12
289 : 417
7
Tabulka střelců
Jan Aulický
HC Čambavamba
97
Jan Jeníček
HC Všenory
85
Marcel Schovánek
Sorry HáK
84
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Kratochvíle
Sparta Praha HC
14
Bohumír Prokop
HK Slavia Praha B
11
Pavel Vladovič
SK Praha 4 B
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Knapp
SK Praha 4 C
22
Petr Kratochvíle
Sparta Praha HC
20
Jiří Šustek
Sparta Praha HC
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.