Praha
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Rozpis soutěže
Základní část
Erima přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Erima přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy mladších žákyň
Erima přebor mladší žáci - finálová skupina
Erima přebor mladší žáci - skupina B
Krajské školní ligy
Eliška Brožová
Mateřský klub
TJ Sokol Kobylisy II.
Rok narození
1991
Typ licence
Licence C
Platnost licence
29.4.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Přebor Prahy starších žákyň
6.11. 14:00
BD050
Slavia - Kobylisy II
13 : 15
6.11. 13:20
BD049
Astra - Háje
6 : 9
6.11. 11:20
BD046
Háje - S.Vršovice
17 : 6
6.11. 10:00
BD044
S.Vršovice - Kobylisy II
12 : 28
6.11. 08:40
BD042
Astra - S.Vršovice
12 : 9
Erima přebor Prahy mladších žáků
16.10. 13:10
BE037
Dukla 6 - S.Vršovice
28 : 3
16.10. 11:50
BE035
Dukla 4 - S.Vršovice
19 : 9
16.10. 10:30
BE033
Kobylisy - Dukla 4
10 : 17
16.10. 09:00
BE031
Dukla 6 - Kobylisy
22 : 5
Přebor Prahy mladších žákyň
8.10. 13:40
BF038
Astra - Háje
8 : 20
8.10. 13:00
BF037
Slavia - S.Vršovice
10 : 5
8.10. 11:00
BF034
Astra - Slavia
15 : 14
8.10. 10:20
BF033
Kobylisy II - Háje
7 : 18
8.10. 09:00
BF031
Slavia - Kobylisy II
7 : 12
Erima přebor mladší žáci - finálová skupina
21.4. 15:00
BG045
Ml. Boleslav - Dukla 6
7 : 18
21.4. 14:20
BG044
Kutná Hora - Dukla 4
15 : 16
21.4. 13:40
BG043
Úvaly - Ml. Boleslav
23 : 10
21.4. 13:00
BG042
Dukla 6 - Kutná Hora
23 : 8
21.4. 12:20
BG041
Dukla 4 - Úvaly
20 : 23
21.4. 11:40
BG040
Ml. Boleslav - Kutná Hora
7 : 15
21.4. 10:20
BG038
Dukla 4 - Ml. Boleslav
19 : 8
21.4. 09:40
BG037
Kutná Hora - Úvaly
11 : 10
21.4. 09:00
BG036
Dukla 6 - Dukla 4
22 : 11
Erima přebor mladší žáci - skupina B
15.4. 13:00
BH027
L.Vršovice - S.Vršovice
6 : 9
15.4. 11:40
BH025
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice
19 : 9
15.4. 10:20
BH023
Mělník - TJ Sokol Bělá
5 : 15
15.4. 09:40
BH022
S.Vršovice - Zruč n.S.
11 : 15
Erima přebor starších žáků - finálová skupina
1.4. 15:00
CP020
Pardubice - Chodov
18 : 13
1.4. 14:20
CP019
Úvaly - Dukla 4
15 : 21
1.4. 13:40
CP018
Dukla 6 - Pardubice
21 : 13
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Astra B - Radlice
16 : 15
video
online
Astra C - Praha 4
16 : 8
video
online
Mělník - Střešovice
17 : 23
video
online
Háje - S.Vršovice B
24.6. 18:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Turnov
16
12
1
3
367 : 283
25
2
Astra C
16
12
0
4
334 : 272
24
3
Střešovice
16
11
1
4
328 : 251
23
4
Háje
15
10
1
4
315 : 253
21
5
Astra B
16
9
1
6
344 : 297
19
6
Radlice
16
5
2
9
260 : 274
12
7
S.Vršovice B
15
5
0
10
279 : 299
10
8
Mělník
16
3
0
13
257 : 352
4
9
Praha 4
16
1
0
15
181 : 384
2
Tabulka střelců
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice
131
Tereza Rychtaříková
HC Háje
78
Ilona Königová
Astra Praha B
75
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Ilona Königová
Astra Praha B
43
Lucie Ševrová
TJ Turnov
30
Monika Kumherová
TJ Radlice
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Romana Kohoutová
TJ Turnov
18
Lucie Hřebíková
Astra Praha C
18
Renata Strnadová
Sokol Vršovice B
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.