Praha
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Erima přebor Prahy starších žáků
Rozpis soutěže
Podzim - kvalifikace
Přebor Prahy starších žákyň
Erima přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy mladších žákyň
Erima přebor mladší žáci - finálová skupina
Erima přebor mladší žáci - skupina B
Krajské školní ligy
Jiří Melka
Mateřský klub
TJ Sokol Kobylisy II.
Rok narození
1986
Typ licence
Licence C
Platnost licence
11.5.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SVČ
12.5. 17:00
AD123
Libčice n. Vlt. - Kolín
26 : 18
2.liga starších dorostenců Č
28.4. 14:30
AH109
HC Plzeň - Chrudim
26 : 12
15.4. 18:30
AH098
Sokol Kobylisy - HC Plzeň
25 : 21
10.3. 18:00
AH084
Sokol Kobylisy - Ml.Boleslav
28 : 21
10.12. 17:30
AH063
Sokol Kobylisy - Loko Č.Budějovice
35 : 23
27.11. 17:30
AH052
Sokol Kobylisy - Lovosice
30 : 35
13.11. 18:30
AH039
TJ Kutná Hora - Lovosice
31 : 36
8.10. 09:00
AH016
Sokol Vršovice - HC Plzeň
10 : 34
2.liga mladších dorostenců Č
22.4. 15:00
AK105
Úvaly - Chrudim
20 : 18
23.10. 10:30
AK025
Zruč n.S. - Jablonec
17 : 24
8.10. 12:30
AK016
S.Vršovice - D.Králové
27 : 13
Finále Žákovské ligy starších žáků
3.6. 11:30
AOA013
Lovosice - Karviná A
16 : 13
3.6. 09:30
AOA011
F.-Místek A - Karviná A
14 : 13
2.6. 16:45
AOA009
Karviná A - Talent A
14 : 19
2.6. 13:45
AOA006
Strakonice A - Karviná A
16 : 11
2.6. 10:45
AOA003
Talent A - Strakonice A
21 : 16
2.liga žen Č
15.4. 16:00
AS106
Astra - Strakonice
27 : 18
17.3. 17:30
AS093
Astra - J.Hradec B
29 : 14
3.3. 17:00
AS084
Ústí n.L. - Strakonice
21 : 21
11.12. 15:00
AS065
Slavoj Tachov - Most B
22 : 18
4.12. 16:30
AS056
Astra - Slavoj Tachov
31 : 19
25.9. 15:00
AS012
Astra - Most B
24 : 21
2.liga starších dorostenek
17.3. 15:30
AV041
Astra Praha - Č.Budějovice
27 : 20
4.12. 14:30
AV030
Astra Praha - Kovofiniš Ledeč n.S.
29 : 25
22.10. 18:30
AV006
Astra Praha - Házená J.Hradec
28 : 24
1.liga mladších dorostenek Č
13.5. 13:00
AW129
SVŠ Plzeň - HK Spartak Ústí n.L.
38 : 15
3.3. 15:00
AW084
HK Spartak Ústí n.L. - Strakonice
23 : 23
8.10. 10:45
AW020
S.Vršovice - Strakonice
29 : 24
Český pohár žen
1.9. 18:30
AY001
Astra - Ústí n.L.
20 : 28
Přebor Prahy mužů
13.5. 19:30
BA062
Čambavamba - L.Vršovice B
30 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
5. turnaj - výsledky
video
online
Dukla 6 - Dukla 4
22 : 4
video
online
S.Vršovice - Kobylisy
15 : 9
video
online
Dukla 4 - Chodov
10 : 13
video
online
Kobylisy - Dukla 6
4 : 20
video
online
Chodov - S.Vršovice
14 : 12
video
online
Dukla 4 - Kobylisy
20 : 18
video
online
Dukla 6 - S.Vršovice
25 : 10
video
online
Kobylisy - Chodov
14 : 23
video
online
S.Vršovice - Dukla 4
10 : 15
video
online
Chodov - Dukla 6
3 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 6
20
20
0
0
395 : 146
40
2
Dukla 4
20
13
0
7
305 : 246
26
3
Chodov
20
7
0
13
194 : 325
14
4
Kobylisy
20
6
0
14
232 : 306
12
5
S.Vršovice
20
4
0
16
209 : 312
4
Tabulka střelců
Karel Myslbek
Dukla Praha 6
133
David Voříšek
Dukla Praha 4
90
Martin Remer
Sokol Kobylisy
87
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Viktora
Dukla Praha 4
6
David Voříšek
Dukla Praha 4
3
Karel Myslbek
Dukla Praha 6
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Voříšek
Dukla Praha 4
12
Adam Viktora
Dukla Praha 4
12
Michael Martiška
Dukla Praha 4
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.