Praha
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Přebor Prahy mužů
Rozpis soutěže
Základní část
Přebor Prahy žen
Erima přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Erima přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy mladších žákyň
Erima přebor mladší žáci - finálová skupina
Erima přebor mladší žáci - skupina B
Krajské školní ligy
Jiří Melka
Mateřský klub
TJ Sokol Kobylisy II.
Rok narození
1986
Typ licence
Licence C
Platnost licence
11.5.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SVČ
12.5. 17:00
AD123
Libčice n. Vlt. - Kolín
26 : 18
2.liga starších dorostenců Č
28.4. 14:30
AH109
HC Plzeň - Chrudim
26 : 12
15.4. 18:30
AH098
Sokol Kobylisy - HC Plzeň
25 : 21
10.3. 18:00
AH084
Sokol Kobylisy - Ml.Boleslav
28 : 21
10.12. 17:30
AH063
Sokol Kobylisy - Loko Č.Budějovice
35 : 23
27.11. 17:30
AH052
Sokol Kobylisy - Lovosice
30 : 35
13.11. 18:30
AH039
TJ Kutná Hora - Lovosice
31 : 36
8.10. 09:00
AH016
Sokol Vršovice - HC Plzeň
10 : 34
2.liga mladších dorostenců Č
22.4. 15:00
AK105
Úvaly - Chrudim
20 : 18
23.10. 10:30
AK025
Zruč n.S. - Jablonec
17 : 24
8.10. 12:30
AK016
S.Vršovice - D.Králové
27 : 13
Finále Žákovské ligy starších žáků
3.6. 11:30
AOA013
Lovosice - Karviná A
16 : 13
3.6. 09:30
AOA011
F.-Místek A - Karviná A
14 : 13
2.6. 16:45
AOA009
Karviná A - Talent A
14 : 19
2.6. 13:45
AOA006
Strakonice A - Karviná A
16 : 11
2.6. 10:45
AOA003
Talent A - Strakonice A
21 : 16
2.liga žen Č
15.4. 16:00
AS106
Astra - Strakonice
27 : 18
17.3. 17:30
AS093
Astra - J.Hradec B
29 : 14
3.3. 17:00
AS084
Ústí n.L. - Strakonice
21 : 21
11.12. 15:00
AS065
Slavoj Tachov - Most B
22 : 18
4.12. 16:30
AS056
Astra - Slavoj Tachov
31 : 19
25.9. 15:00
AS012
Astra - Most B
24 : 21
2.liga starších dorostenek
17.3. 15:30
AV041
Astra Praha - Č.Budějovice
27 : 20
4.12. 14:30
AV030
Astra Praha - Kovofiniš Ledeč n.S.
29 : 25
22.10. 18:30
AV006
Astra Praha - Házená J.Hradec
28 : 24
1.liga mladších dorostenek Č
13.5. 13:00
AW129
SVŠ Plzeň - HK Spartak Ústí n.L.
38 : 15
3.3. 15:00
AW084
HK Spartak Ústí n.L. - Strakonice
23 : 23
8.10. 10:45
AW020
S.Vršovice - Strakonice
29 : 24
Český pohár žen
1.9. 18:30
AY001
Astra - Ústí n.L.
20 : 28
Přebor Prahy mužů
13.5. 19:30
BA062
Čambavamba - L.Vršovice B
30 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Praha 4 "C" - Sorry HáK
30 : 26
video
online
Všenory - Slavia B
24 : 17
video
online
S.Vršovice B - Čambavamba
27 : 34
video
online
Sparta - L.Vršovice B
21 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Praha 4 "B"
16
15
1
0
460 : 318
31
2
Slavia B
16
11
1
4
413 : 321
23
3
Čambavamba
16
11
1
4
421 : 345
23
4
Sparta
16
8
1
7
360 : 349
17
5
Všenory
16
7
2
7
378 : 350
16
6
L.Vršovice B
16
4
2
10
319 : 392
10
7
S.Vršovice B
16
4
1
11
347 : 389
9
8
Sorry HáK
16
4
0
12
340 : 446
8
9
Praha 4 "C"
16
3
1
12
289 : 417
7
Tabulka střelců
Jan Aulický
HC Čambavamba
97
Jan Jeníček
HC Všenory
85
Marcel Schovánek
Sorry HáK
84
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Kratochvíle
Sparta Praha HC
14
Bohumír Prokop
HK Slavia Praha B
11
Pavel Vladovič
SK Praha 4 B
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Knapp
SK Praha 4 C
22
Petr Kratochvíle
Sparta Praha HC
20
Jiří Šustek
Sparta Praha HC
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.