Praha
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Přebor Prahy mužů
Rozpis soutěže
Základní část
Přebor Prahy žen
Erima přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Erima přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy mladších žákyň
Erima přebor mladší žáci - finálová skupina
Erima přebor mladší žáci - skupina B
Krajské školní ligy
Petr Václavík
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1970
Typ licence
Licence C
Platnost licence
29.4.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Přebor Prahy mužů
22.4. 17:00
BA048
L.Vršovice B - Všenory
23 : 26
Erima přebor Prahy starších žáků
17.9. 14:30
BC019
Dukla 6 - Kobylisy
23 : 13
17.9. 12:30
BC016
Kobylisy - Chodov
17 : 6
17.9. 11:50
BC015
Dukla 4 - Dukla 6
10 : 15
17.9. 10:30
BC013
Kobylisy - Dukla 4
12 : 20
17.9. 09:00
BC011
S.Vršovice - Kobylisy
9 : 17
Přebor Prahy starších žákyň
23.10. 13:15
BD040
Kobylisy II - Astra
20 : 6
23.10. 12:05
BD038
Háje - Kobylisy II
16 : 16
23.10. 11:30
BD037
Astra - Slavia
8 : 16
23.10. 10:20
BD035
Kobylisy II - Slavia
14 : 11
23.10. 09:45
BD034
Háje - Astra
22 : 10
23.10. 08:35
BD032
Slavia - Háje
6 : 13
23.10. 08:00
BD031
Astra - S.Vršovice
19 : 7
10.9. 16:00
BD020
Astra - S.Vršovice
18 : 12
10.9. 15:20
BD019
Háje - Slavia
17 : 11
10.9. 13:20
BD016
Slavia - Kobylisy II
11 : 13
10.9. 12:00
BD014
Kobylisy II - S.Vršovice
22 : 6
10.9. 10:40
BD012
Háje - Kobylisy II
10 : 8
Erima přebor Prahy mladších žáků
2.10. 15:00
BE030
Dukla 6 - Chodov
22 : 12
2.10. 14:20
BE029
S.Vršovice - Kobylisy
11 : 10
2.10. 13:40
BE028
L.Vršovice - Dukla 6
3 : 29
2.10. 12:20
BE026
Kobylisy - L.Vršovice
7 : 11
2.10. 11:40
BE025
Dukla 6 - S.Vršovice
18 : 2
2.10. 11:00
BE024
L.Vršovice - Chodov
5 : 16
2.10. 10:20
BE023
Kobylisy - Dukla 6
5 : 27
2.10. 09:40
BE022
S.Vršovice - L.Vršovice
6 : 5
2.10. 09:00
BE021
Chodov - Kobylisy
10 : 9
Erima přebor starších žáků - skupina B
29.4. 14:30
CQ029
TJ Sokol Bělá - Zruč n.S.
7 : 15
29.4. 13:50
CQ028
AŠ Ml. Boleslav - S.Vršovice
26 : 11
29.4. 13:10
CQ027
Zruč n.S. - Kobylisy
14 : 14
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Praha 4 "C" - Sorry HáK
30 : 26
video
online
Všenory - Slavia B
24 : 17
video
online
S.Vršovice B - Čambavamba
27 : 34
video
online
Sparta - L.Vršovice B
21 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Praha 4 "B"
16
15
1
0
460 : 318
31
2
Slavia B
16
11
1
4
413 : 321
23
3
Čambavamba
16
11
1
4
421 : 345
23
4
Sparta
16
8
1
7
360 : 349
17
5
Všenory
16
7
2
7
378 : 350
16
6
L.Vršovice B
16
4
2
10
319 : 392
10
7
S.Vršovice B
16
4
1
11
347 : 389
9
8
Sorry HáK
16
4
0
12
340 : 446
8
9
Praha 4 "C"
16
3
1
12
289 : 417
7
Tabulka střelců
Jan Aulický
HC Čambavamba
97
Jan Jeníček
HC Všenory
85
Marcel Schovánek
Sorry HáK
84
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Kratochvíle
Sparta Praha HC
14
Bohumír Prokop
HK Slavia Praha B
11
Pavel Vladovič
SK Praha 4 B
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Knapp
SK Praha 4 C
22
Petr Kratochvíle
Sparta Praha HC
20
Jiří Šustek
Sparta Praha HC
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.