Praha
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Přebor Prahy mužů
Rozpis soutěže
Základní část
Přebor Prahy žen
Erima přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Erima přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy mladších žákyň
Erima přebor mladší žáci - finálová skupina
Erima přebor mladší žáci - skupina B
Krajské školní ligy
Monika Blažeková
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1991
Typ licence
Licence C
Platnost licence
14.8.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
11.2. 14:20
AO118
Dukla 6 - STM Olomouc
13 : 18
11.2. 13:25
AO117
Jičín - D.Králové
18 : 17
11.2. 11:50
AO116
STM Olomouc - Jičín
21 : 20
Žákovská liga starších žaček
25.3. 12:30
AZ101
Kobylisy II - DHC-SVŠ Plzeň
22 : 20
25.3. 11:00
AZ099
DHC-SVŠ Plzeň - H. Brod
21 : 12
25.3. 09:30
AZ097
H. Brod - DHK Uherské Hradiště
17 : 20
25.3. 08:00
AZ095
DHK Uherské Hradiště - Kobylisy II
17 : 18
Přebor Prahy mužů
20.5. 17:00
BA070
L.Vršovice B - Slavia B
22 : 26
26.9. 19:15
BA025
Slavia B - L.Vršovice B
32 : 17
Přebor Prahy žen
10.5. 19:15
BB056
Háje - Astra B
28 : 24
26.4. 18:15
BB051
Praha 4 - Háje
13 : 33
27.9. 18:30
BB022
Astra C - Astra B
18 : 16
Erima přebor Prahy starších žáků
6.11. 12:30
BC046
Dukla 4 - Kobylisy
20 : 18
6.11. 11:10
BC044
Kobylisy - Dukla 6
4 : 20
6.11. 09:40
BC042
S.Vršovice - Kobylisy
15 : 9
24.9. 15:10
BC030
Dukla 4 - Dukla 6
10 : 16
24.9. 14:30
BC029
S.Vršovice - Kobylisy
12 : 17
24.9. 13:50
BC028
Chodov - Dukla 4
5 : 18
24.9. 13:10
BC027
Dukla 6 - S.Vršovice
21 : 5
24.9. 12:30
BC026
Kobylisy - Chodov
24 : 12
24.9. 11:50
BC025
Dukla 4 - S.Vršovice
14 : 10
24.9. 11:10
BC024
Chodov - Dukla 6
6 : 21
24.9. 09:40
BC022
S.Vršovice - Chodov
9 : 10
24.9. 09:00
BC021
Dukla 6 - Kobylisy
20 : 14
Přebor Prahy starších žákyň
23.10. 16:10
BD029
S.Vršovice - Astra
10 : 22
23.10. 13:50
BD025
Háje - S.Vršovice
29 : 11
23.10. 12:40
BD039
Slavia - S.Vršovice
24 : 2
8.10. 11:00
BD024
Kobylisy II - Slavia
9 : 9
8.10. 10:20
BD023
Astra - Háje
6 : 21
8.10. 09:00
BD021
Slavia - Astra
12 : 4
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Praha 4 "C" - Sorry HáK
30 : 26
video
online
Všenory - Slavia B
24 : 17
video
online
S.Vršovice B - Čambavamba
27 : 34
video
online
Sparta - L.Vršovice B
21 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Praha 4 "B"
16
15
1
0
460 : 318
31
2
Slavia B
16
11
1
4
413 : 321
23
3
Čambavamba
16
11
1
4
421 : 345
23
4
Sparta
16
8
1
7
360 : 349
17
5
Všenory
16
7
2
7
378 : 350
16
6
L.Vršovice B
16
4
2
10
319 : 392
10
7
S.Vršovice B
16
4
1
11
347 : 389
9
8
Sorry HáK
16
4
0
12
340 : 446
8
9
Praha 4 "C"
16
3
1
12
289 : 417
7
Tabulka střelců
Jan Aulický
HC Čambavamba
97
Jan Jeníček
HC Všenory
85
Marcel Schovánek
Sorry HáK
84
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Kratochvíle
Sparta Praha HC
14
Bohumír Prokop
HK Slavia Praha B
11
Pavel Vladovič
SK Praha 4 B
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Knapp
SK Praha 4 C
22
Petr Kratochvíle
Sparta Praha HC
20
Jiří Šustek
Sparta Praha HC
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.