Praha
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Přebor Prahy mužů
Rozpis soutěže
Základní část
Přebor Prahy žen
Erima přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Erima přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy mladších žákyň
Erima přebor mladší žáci - finálová skupina
Erima přebor mladší žáci - skupina B
Krajské školní ligy
Kateřina Šajnerová
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1995
Typ licence
Licence C
Platnost licence
9.9.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
25.3. 14:45
AZ104
H. Brod - Kobylisy II
19 : 15
25.3. 13:15
AZ102
Písek - H. Brod
26 : 21
25.3. 12:30
AZ101
Kobylisy II - DHC-SVŠ Plzeň
22 : 20
25.3. 11:00
AZ099
DHC-SVŠ Plzeň - H. Brod
21 : 12
25.3. 09:30
AZ097
H. Brod - DHK Uherské Hradiště
17 : 20
25.3. 08:00
AZ095
DHK Uherské Hradiště - Kobylisy II
17 : 18
Přebor Prahy mužů
6.11. 18:00
BA015
Čambavamba - Slavia B
29 : 29
Přebor Prahy žen
26.4. 18:15
BB051
Praha 4 - Háje
13 : 33
19.4. 18:15
BB049
Střešovice - Astra C
24 : 18
Erima přebor Prahy starších žáků
6.11. 15:10
BC050
Chodov - Dukla 6
3 : 26
6.11. 14:30
BC049
S.Vršovice - Dukla 4
10 : 15
6.11. 12:30
BC046
Dukla 4 - Kobylisy
20 : 18
6.11. 11:10
BC044
Kobylisy - Dukla 6
4 : 20
6.11. 09:40
BC042
S.Vršovice - Kobylisy
15 : 9
Přebor Prahy mladších žákyň
19.4. 17:00
BF052
Astra - Háje
15 : 27
Erima přebor mladší žáci - finálová skupina
26.11. 15:35
BG014
Úvaly - Ml. Boleslav
18 : 8
26.11. 15:00
BG013
Kutná Hora - Dukla 4
20 : 17
26.11. 14:25
BG012
Ml. Boleslav - Dukla 6
5 : 23
26.11. 13:15
BG010
Kutná Hora - Úvaly
12 : 12
26.11. 12:40
BG009
Chodov - Ml. Boleslav
11 : 16
26.11. 11:30
BG007
Dukla 4 - Úvaly
17 : 14
26.11. 10:55
BG006
Kutná Hora - Chodov
21 : 7
26.11. 09:10
BG003
Ml. Boleslav - Kutná Hora
13 : 19
Erima přebor starších žáků - finálová skupina
27.11. 16:10
CP115
Dukla 6 - Úvaly
16 : 6
27.11. 15:35
CP114
Dukla 4 - Kutná Hora
27 : 14
27.11. 14:25
CP112
Kutná Hora - Dukla 6
9 : 23
27.11. 13:50
CP111
Úvaly - Chodov
22 : 7
27.11. 12:05
CP108
Dukla 6 - Pardubice
22 : 12
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Praha 4 "C" - Sorry HáK
30 : 26
video
online
Všenory - Slavia B
24 : 17
video
online
S.Vršovice B - Čambavamba
27 : 34
video
online
Sparta - L.Vršovice B
21 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Praha 4 "B"
16
15
1
0
460 : 318
31
2
Slavia B
16
11
1
4
413 : 321
23
3
Čambavamba
16
11
1
4
421 : 345
23
4
Sparta
16
8
1
7
360 : 349
17
5
Všenory
16
7
2
7
378 : 350
16
6
L.Vršovice B
16
4
2
10
319 : 392
10
7
S.Vršovice B
16
4
1
11
347 : 389
9
8
Sorry HáK
16
4
0
12
340 : 446
8
9
Praha 4 "C"
16
3
1
12
289 : 417
7
Tabulka střelců
Jan Aulický
HC Čambavamba
97
Jan Jeníček
HC Všenory
85
Marcel Schovánek
Sorry HáK
84
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Kratochvíle
Sparta Praha HC
14
Bohumír Prokop
HK Slavia Praha B
11
Pavel Vladovič
SK Praha 4 B
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Knapp
SK Praha 4 C
22
Petr Kratochvíle
Sparta Praha HC
20
Jiří Šustek
Sparta Praha HC
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.