Praha
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Erima přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Erima přebor Prahy mladších žáků
Rozpis soutěže
Podzim - kvalifikace
Přebor Prahy mladších žákyň
Erima přebor mladší žáci - finálová skupina
Erima přebor mladší žáci - skupina B
Krajské školní ligy
Kateřina Šajnerová
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1995
Typ licence
Licence C
Platnost licence
9.9.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
25.3. 14:45
AZ104
H. Brod - Kobylisy II
19 : 15
25.3. 13:15
AZ102
Písek - H. Brod
26 : 21
25.3. 12:30
AZ101
Kobylisy II - DHC-SVŠ Plzeň
22 : 20
25.3. 11:00
AZ099
DHC-SVŠ Plzeň - H. Brod
21 : 12
25.3. 09:30
AZ097
H. Brod - DHK Uherské Hradiště
17 : 20
25.3. 08:00
AZ095
DHK Uherské Hradiště - Kobylisy II
17 : 18
Přebor Prahy mužů
6.11. 18:00
BA015
Čambavamba - Slavia B
29 : 29
Přebor Prahy žen
26.4. 18:15
BB051
Praha 4 - Háje
13 : 33
19.4. 18:15
BB049
Střešovice - Astra C
24 : 18
Erima přebor Prahy starších žáků
6.11. 15:10
BC050
Chodov - Dukla 6
3 : 26
6.11. 14:30
BC049
S.Vršovice - Dukla 4
10 : 15
6.11. 12:30
BC046
Dukla 4 - Kobylisy
20 : 18
6.11. 11:10
BC044
Kobylisy - Dukla 6
4 : 20
6.11. 09:40
BC042
S.Vršovice - Kobylisy
15 : 9
Přebor Prahy mladších žákyň
19.4. 17:00
BF052
Astra - Háje
15 : 27
Erima přebor mladší žáci - finálová skupina
26.11. 15:35
BG014
Úvaly - Ml. Boleslav
18 : 8
26.11. 15:00
BG013
Kutná Hora - Dukla 4
20 : 17
26.11. 14:25
BG012
Ml. Boleslav - Dukla 6
5 : 23
26.11. 13:15
BG010
Kutná Hora - Úvaly
12 : 12
26.11. 12:40
BG009
Chodov - Ml. Boleslav
11 : 16
26.11. 11:30
BG007
Dukla 4 - Úvaly
17 : 14
26.11. 10:55
BG006
Kutná Hora - Chodov
21 : 7
26.11. 09:10
BG003
Ml. Boleslav - Kutná Hora
13 : 19
Erima přebor starších žáků - finálová skupina
27.11. 16:10
CP115
Dukla 6 - Úvaly
16 : 6
27.11. 15:35
CP114
Dukla 4 - Kutná Hora
27 : 14
27.11. 14:25
CP112
Kutná Hora - Dukla 6
9 : 23
27.11. 13:50
CP111
Úvaly - Chodov
22 : 7
27.11. 12:05
CP108
Dukla 6 - Pardubice
22 : 12
Další
Kalendář
Předchozí kola
6. turnaj - výsledky
video
online
L.Vršovice - Kobylisy
8 : 7
video
online
S.Vršovice - Chodov
7 : 7
video
online
Kobylisy - Dukla 4
6 : 22
video
online
Chodov - L.Vršovice
19 : 5
video
online
Dukla 4 - S.Vršovice
23 : 12
video
online
Kobylisy - Chodov
13.11. 12:30
video
online
L.Vršovice - S.Vršovice
6 : 8
video
online
Chodov - Dukla 4
11 : 22
video
online
S.Vršovice - Kobylisy
13 : 8
video
online
Dukla 4 - L.Vršovice
18 : 6
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 6
20
20
0
0
458 : 87
40
2
Dukla 4
20
16
0
4
277 : 202
32
3
Chodov
19
10
1
8
195 : 206
21
4
S.Vršovice
20
7
1
12
167 : 257
15
5
L.Vršovice
20
4
0
16
101 : 284
8
6
Kobylisy
19
1
0
18
103 : 265
2
Tabulka střelců
Jiří Šmíd
Dukla Praha 6
88
Jakub Krušberský
Dukla Praha 6
79
Matěj Janotka
Dukla Praha 6
73
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Cvach
Lokomotiva Vršovice
9
Jiří Šmíd
Dukla Praha 6
5
František Podborský
Sokol Vršovice
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Turner
Dukla Praha 4
8
Lukáš Štefanič
Dukla Praha 6
8
Jan Vondrášek
TJ JM Chodov
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.