Praha
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Přebor Prahy mužů
Rozpis soutěže
Základní část
Přebor Prahy žen
Erima přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Erima přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy mladších žákyň
Erima přebor mladší žáci - finálová skupina
Erima přebor mladší žáci - skupina B
Krajské školní ligy
Jiří Dolejší
Mateřský klub
TJ Jiskra Zruč n.S.
Rok narození
1953
Typ licence
Licence B
Platnost licence
12.7.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Český pohár mužů
2.9. 18:30
AN015
Ledeč n.S. - H.Brod
28 : 24
Erima přebor mladší žáci - finálová skupina
11.3. 14:30
BG024
Kutná Hora - Dukla 4
19 : 10
11.3. 13:10
BG022
Dukla 6 - Kutná Hora
17 : 10
Erima přebor mladší žáci - skupina B
2.6. 13:50
BH069
S.Vršovice - Mělník
14 : 11
2.6. 13:10
BH068
Sokol Úvaly B - Kutná Hora B
20 : 6
2.6. 11:50
BH066
Kutná Hora B - S.Vršovice
8 : 15
2.6. 11:10
BH065
Mělník - Sokol Úvaly B
10 : 15
2.6. 09:50
BH063
Mělník - Kutná Hora B
7 : 7
2.6. 09:10
BH062
S.Vršovice - Sokol Úvaly B
11 : 18
5.5. 14:30
BH050
TJ Sokol Bělá - Kutná Hora B
15 : 6
5.5. 13:50
BH049
Sokol Úvaly B - Zruč n.S.
10 : 22
5.5. 12:30
BH047
Kutná Hora B - Sokol Úvaly B
8 : 5
5.5. 11:10
BH045
TJ Sokol Bělá - Sokol Úvaly B
18 : 6
5.5. 09:50
BH043
Zruč n.S. - TJ Sokol Bělá
7 : 15
5.5. 08:30
BH041
Kutná Hora B - Zruč n.S.
8 : 14
10.3. 14:30
BH009
L.Vršovice - Zruč n.S.
6 : 12
10.3. 13:10
BH007
Zruč n.S. - Kobylisy
12 : 6
10.3. 11:50
BH005
Zruč n.S. - Kutná Hora B
14 : 1
10.3. 11:10
BH004
L.Vršovice - Kobylisy
11 : 13
10.3. 10:30
BH003
S.Vršovice - Zruč n.S.
5 : 18
Erima přebor starších žáků - skupina B
12.5. 11:50
CQ036
AŠ Ml. Boleslav - S.Vršovice
9 : 12
12.5. 09:50
CQ033
S.Vršovice - TJ Sokol Bělá
13 : 7
Společná regionální liga
28.4. 13:00
CR031
Zruč n.S. - Sokol Úvaly
34 : 23
21.4. 13:00
CR030
Zruč n.S. - Wendy Mělník
21 : 17
11.9. 14:00
CU001
Zruč n.S. - Sokol Úvaly
25 : 22
Erima přebor mladšího žactva - skupina JIH
11.9. 12:00
CV005
Kutná Hora - Sokol Úvaly B
11 : 4
11.9. 10:30
CV003
Kutná Hora - Pardubice
19 : 5
11.9. 09:40
CV002
Sokol Úvaly B - Pardubice
8 : 10
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Praha 4 "C" - Sorry HáK
30 : 26
video
online
Všenory - Slavia B
24 : 17
video
online
S.Vršovice B - Čambavamba
27 : 34
video
online
Sparta - L.Vršovice B
21 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Praha 4 "B"
16
15
1
0
460 : 318
31
2
Slavia B
16
11
1
4
413 : 321
23
3
Čambavamba
16
11
1
4
421 : 345
23
4
Sparta
16
8
1
7
360 : 349
17
5
Všenory
16
7
2
7
378 : 350
16
6
L.Vršovice B
16
4
2
10
319 : 392
10
7
S.Vršovice B
16
4
1
11
347 : 389
9
8
Sorry HáK
16
4
0
12
340 : 446
8
9
Praha 4 "C"
16
3
1
12
289 : 417
7
Tabulka střelců
Jan Aulický
HC Čambavamba
97
Jan Jeníček
HC Všenory
85
Marcel Schovánek
Sorry HáK
84
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Kratochvíle
Sparta Praha HC
14
Bohumír Prokop
HK Slavia Praha B
11
Pavel Vladovič
SK Praha 4 B
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Knapp
SK Praha 4 C
22
Petr Kratochvíle
Sparta Praha HC
20
Jiří Šustek
Sparta Praha HC
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.