Praha
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Erima přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Erima přebor Prahy mladších žáků
Rozpis soutěže
Podzim - kvalifikace
Přebor Prahy mladších žákyň
Erima přebor mladší žáci - finálová skupina
Erima přebor mladší žáci - skupina B
Krajské školní ligy
Jakub Humpola
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Bělá p.Bezdězem
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
71
Počet branek
166
Starty
Erima přebor starších žáků - skupina B
12.05. [CQ039]
TJ Sokol Bělá - AŠ Ml. Boleslav
7 : 11
3 branek
12.05. [CQ037]
TJ Sokol Bělá - Zruč n.S.
12 : 12
3 branek
12.05. [CQ035]
Kobylisy - TJ Sokol Bělá
15 : 7
1 branek
12.05. [CQ033]
S.Vršovice - TJ Sokol Bělá
13 : 7
1 branek
29.04. [CQ029]
TJ Sokol Bělá - Zruč n.S.
7 : 15
4 branek
29.04. [CQ026]
S.Vršovice - TJ Sokol Bělá
20 : 5
1 branek
29.04. [CQ024]
TJ Sokol Bělá - Kobylisy
7 : 17
2 branek
29.04. [CQ022]
AŠ Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
12 : 6
0 branek
31.03. [CQ020]
Zruč n.S. - TJ Sokol Bělá
17 : 9
0 branek
31.03. [CQ017]
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice
13 : 13
1 branek
31.03. [CQ014]
Kobylisy - TJ Sokol Bělá
18 : 12
3 branek
31.03. [CQ011]
TJ Sokol Bělá - AŠ Ml. Boleslav
7 : 14
2 branek
Erima přebor mladšího žactva - skupina SEVER
23.10. [CW023]
Úvaly - TJ Sokol Bělá
11 : 11
4 branek
23.10. [CW021]
TJ Sokol Bělá - Mělník
14 : 5
0 branek
23.10. [CW019]
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
9 : 8
3 branek
09.10. [CW018]
Mělník - TJ Sokol Bělá
7 : 13
1 branek
09.10. [CW015]
TJ Sokol Bělá - Úvaly
5 : 10
1 branek
09.10. [CW013]
TJ Sokol Bělá - Ml. Boleslav
13 : 11
2 branek
10.09. [CW006]
TJ Sokol Bělá - Úvaly
7 : 17
2 branek
10.09. [CW003]
Mělník - TJ Sokol Bělá
7 : 16
5 branek
10.09. [CW002]
TJ Sokol Bělá - Ml. Boleslav
8 : 6
4 branek
Erima přebor starších žáků
30.10. [CX050]
Zruč n.S. - TJ Sokol Bělá
16 : 10
1 branek
30.10. [CX047]
Pardubice - TJ Sokol Bělá
21 : 10
0 branek
30.10. [CX044]
TJ Sokol Bělá - Úvaly
10 : 14
0 branek
30.10. [CX041]
TJ Sokol Bělá - AŠ Ml. Boleslav
7 : 15
1 branek
15.10. [CX040]
Kutná Hora - TJ Sokol Bělá
23 : 11
2 branek
15.10. [CX038]
AŠ Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
12 : 10
0 branek
15.10. [CX035]
Pardubice - TJ Sokol Bělá
23 : 6
0 branek
15.10. [CX033]
Úvaly - TJ Sokol Bělá
20 : 5
1 branek
01.10. [CX029]
Úvaly - TJ Sokol Bělá
13 : 6
3 branek
Zpět
Další
Předchozí kola
6. turnaj - výsledky
video
online
L.Vršovice - Kobylisy
8 : 7
video
online
S.Vršovice - Chodov
7 : 7
video
online
Kobylisy - Dukla 4
6 : 22
video
online
Chodov - L.Vršovice
19 : 5
video
online
Dukla 4 - S.Vršovice
23 : 12
video
online
Kobylisy - Chodov
13.11. 12:30
video
online
L.Vršovice - S.Vršovice
6 : 8
video
online
Chodov - Dukla 4
11 : 22
video
online
S.Vršovice - Kobylisy
13 : 8
video
online
Dukla 4 - L.Vršovice
18 : 6
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 6
20
20
0
0
458 : 87
40
2
Dukla 4
20
16
0
4
277 : 202
32
3
Chodov
19
10
1
8
195 : 206
21
4
S.Vršovice
20
7
1
12
167 : 257
15
5
L.Vršovice
20
4
0
16
101 : 284
8
6
Kobylisy
19
1
0
18
103 : 265
2
Tabulka střelců
Jiří Šmíd
Dukla Praha 6
88
Jakub Krušberský
Dukla Praha 6
79
Matěj Janotka
Dukla Praha 6
73
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Cvach
Lokomotiva Vršovice
9
Jiří Šmíd
Dukla Praha 6
5
František Podborský
Sokol Vršovice
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Turner
Dukla Praha 4
8
Lukáš Štefanič
Dukla Praha 6
8
Jan Vondrášek
TJ JM Chodov
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.